Непереконлива перемога «Динамо» у Лізі чемпіонів

Вітаю Вас, друзі!

В першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» на своєму полі (у польському Лодзі) з рахунком 1:0 здолало австрійський «Штурм»

Мало хто з експертів очікував побачити в цьому протистоянні гострий атакуючий футбол. Таким він і виявився на початку зустрічі. В першій третині стартового тайму особливо активних дій з обох боків не помічалося.  А вже десь з 15-ї хвилини гра оживилась. І оживили її саме гості. Прасс добре приклався до мяча, і Бущан не без проблем відвів загрозу від своїх воріт. Через декілька хвилин динамівський голкіпер знову продемонстрував свою майстерність: Георгій відбив мяч після сильного удару Хейлунна. А трохи пізніше і Бущан навряд чи допоміг би своїй команді якби той же Хейлунн поцілив у ворота  після удару в дотик: повезло, що данець промазав.

А ось «Динамо» свій шанс використало на всі сто. Дубінчак виконав прострілену передачу з лівого флангу динамівської атаки, Беседін в центрі карного майданчика дезорієнтував захисників, а Караваєв  злету забив м’яч у дальній кут воріт. «Динамо» після взяття воріт гостей дещо додало у грі, але створити ще хоча б один по-справжньому голевий момент біля воріт суперника не змогло.

Дебют другої половини зустрічі був схожим на аналогічний відрізок першого тайму. Другий тайм зустрічі виявився ще менш цікавим. Ніж перший. «Штурм» намагався змінити ситуацію на полі, але робив це якось невміло. А «Динамо» зі свого боку не стало напружуватись. Тому і згадати в другому таймі особливо нічого. Окрім, мабуть, двох напівмоментів у Беседіна, неточних ударів Сидорчука і Шапаренка, та невдалу спробу вразити ворота «Динамо» Саркарії у гостей.

Що ж, можна зробити висновок, що при такій невиразній грі рахунок 1:0 на користь українців має виглядати, як бажаний. Це з одного боку, а з іншого-зрозуміло, що в цьому протистоянні все вирішиться у Граді.

Будемо сподіватися, що гандикапу в один гол киянам вистачить для загальної перемоги.

З надією на прохід «Динамо» у стадію плей-офф Ліги чемпіонів.